Line-X powłoki ochronne

Line-X powłoki ochronne

19 maja 2016 Wyłącz przez puonlineadm

Logotyp Line-X

Line-X Protecive Coatings jest wiodącą, międzynarodową firmą, specjalizującą się w powłokach ochronnych. Centrala firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych, gdzie firma posiada bardzo wielki wpływy na rynku, a jej produkty są stosowane w przemyśle lekkim, ciężkim, militarnym, oraz motoryzacji, i wielu innych. Line-X posiada swoich przedstawicieli w większości krajów Europy.

Zastosowania:
Motoryzacja – powłoki Line-X skutecznie zabezpieczają przed uszkodzeniami mechanicznymi i korozją powierzchnie ładunkowe samochodów. Używany również do liftingu karoserii.

Budownictwo – zarówno w domach jednorodzinnych jak i budynkach przemysłowych Line-X tworzy szczelną powłokę zabezpieczającą dachy przed przeciekaniem

Rolnictwo – Line-X jest jedynym skutecznym zabezpieczeniem dla powierzchni, które narażone są na działanie kwasów, i innych substancji chemicznych. To także znakomite zabezpieczenie dla sprzętu rolnego, niezależnie od jego kształtu.

Przemysł – Line-X to doskonałą hydroizolacja ścian dworowych każdego budynku. Wszędzie tam gdzie trzeba rozwiązać problem korozji, ciągłego ścierania się powierzchni ochronnych produkty Line-X sprawdzają się znakomicie. Warto podkreślić, że nasze produkty są stosowane do zabezpieczania pojazdów wojskowych, które są szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne.

Zobacz przykładowe realizacje

{AG}2016-05-19/galeria{/AG}

LINE-X Protective Coatings Ltd
LINE-X House, Brannam Crescent
Roundswell Business Park
Barnstaple, Devon, EX31 3TD

Grzegorz Harsze
European Sales Manager
tel: +48 888 12 33 44, +44 7764 232168
UK Office: +44 (0) 1271 344000
Email: grzegorz@line-x.co.uk