Zalety elastomera i polimocznika

31 lipca 2012 Wyłącz przez puonlineadm

Elastomer i jego wyjątkowe właściwości.

Elastomer to tworzywo sztuczne lub naturalne, które – jak czytamy w internetowej encyklopedii – posiada zdolność do odwracalnej deformacji pod wpływem działania sił mechanicznych, z zachowaniem ciągłości swojej struktury. Elastomer znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle.

Elastomer – poznaj jego moc!

W naszym serwisie znajdziecie wiele interesujących wiadomości na temat elastomerów i nie tylko. Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt. Zapraszamy serdecznie!

Polimocznik – własciwości izolacyjne.

Polimocznik, zwany inaczej Polyureą, to doskonały materiał izolacyjny, który nanosi się na suchą i odtłuszczona powierzchnię metoda natryskową. Polimocznik, z uwagi na swe doskonałe właściwości, znajduje szerokie zastosowanie w branży izolacyjnej.

Polimocznik – fantastyczna izolacja w zaledwie kilkadziesiąt sekund

Już po około 20 sekundach od nałożenia warstwy polimocznika tworzy się doskonale przylegająca do podłoża izolacja. Ten produkt z pewnością jest godny uwagi.

Wlew pianki izolacyjnej Polecane systemy

Wlew pianki izolacyjnej wymaga specjalistycznego sprzętu, ponieważ tylko dzięki niemu można precyzyjnie nanieść materiał na izolowane powierzchnie. Chcąc wiedzieć, w jaki sposób profesjonalnie wykonać wlew pianki, powinniście Państwo zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie.

Wlew pianki – macie Państwo wątpliwości? Prosimy o telefon

Z chęcią udzielimy Państwu fachowych wskazówek i sprawdzonych informacji dotyczących wszystkich izolacji natryskowych.