BASF Polska otrzymała nagrodę Lider CSR

BASF Polska otrzymała nagrodę Lider CSR

22 grudnia 2014 Wyłącz przez puonlineadm

Basf Poliuretany PolskaFirma BASF Polska otrzymała nagrodę Lider CSR w konkursie „Diamenty Polskiej Chemii” organizowanym przez Executive Club. Nagrodę wręczono 20 listopada, podczas Gali Chemical Industry Forum & Awards. 

20 listopada w Hotelu InterContinental w Warszawie odbyła się konferencja Chemical Industry Forum & Awards Gala. Jej celem było przedstawienie i analiza sytuacji, w jakiej znalazł się polski przemysł chemiczny na tle globalnym oraz uhonorowanie firm, które przyczyniają się do wzmacniania pozycji polskiej chemii. Impreza została zorganizowana przez Executive Club, a jej partnerem była firma BASF Polska.

Podczas pierwszej części odbyły się 2 panele dyskusyjne. W panelu poświęconym efektywności spółek chemicznych i petrochemicznych w roli prelegenta wystąpił Dyrektor zarządzający BASF Polska, dr Dirk Elvermann. W dyskusji uczestniczyli również Anna Podolak, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A., Marek Sokołowski, Wiceprezes Zarządu Grupy Lotos, Arkadiusz Banaszek, Dyrektor Operacyjny Anwil Sa oraz Piotr Szelenbaum, Partner kancelarii White &Case.

Wieczorem odbyła się gala, podczas której wręczone zostały statuetki „Diamenty Polskiej Chemii”. Nagrodą Lider CSR została uhonorowana firma BASF Polska, m. in. za działania edukacyjne dla młodzieży, współorganizowanie imprez popularyzujących chemię oraz współpracę z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Nagrodę odebrał Marek Jagieła, Dyrektor Działu Chemii Przemysłowej i Tworzyw Sztucznych w BASF Polska.

BASF Polska Sp.z o.o.; Al. Jerozolimskie 154; 02-326 Warszawa; Polska
Telefon: +48 22 570 99 99
Fax: +48 22 570 95 99

Przejdź na stronę dostawcy

O firmie BASF
W BASF tworzymy chemię — i robimy to już od 150 lat. Oferujemy szeroki asortyment wyrobów od chemikaliów, tworzyw sztucznych, dodatków uszlachetniających i środków ochrony roślin po ropę naftową i gaz. Jako lider na światowym rynku produktów chemicznych łączymy sukces gospodarczy z ochroną środowiska i odpowiedzialnością społeczną. Poprzez naukę i innowacje umożliwiamy naszym klientom z niemal wszystkich branż zaspokajanie aktualnych i przyszłych potrzeb społeczeństwa. Nasze produkty i rozwiązania przyczyniają się do zachowania zasobów, zapewnienia wyżywienia i poprawy jakości życia. Podsumowaliśmy ten wkład, formułując cel naszej firmy: tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości. W roku 2013 BASF odnotował sprzedaż na poziomie około 74 mld euro, a liczba zatrudnionych pracowników według stanu na koniec roku wyniosła ponad 112 000 osób. Akcje BASF notowane są na giełdach we Frankfurcie (BAS), w Londynie (BFA) i Zurychu (AN). Więcej informacji na temat firmy BASF można znaleźć na stronie internetowej www.basf.com

Tagi: Basf Poliuretany Polska, Basf, Elastopor, Elastospray, izolacja rur, izolacja urzadzeń chłodniczych, płyty izolacyjne, wypełnianie profili