Zaproszenie na targii Budma w Poznaniu

Zaproszenie na targii Budma w Poznaniu

26 stycznia 2016 Wyłącz przez puonlineadm

Crossin na BUDMIESzanowni Państwo, w dniach 2-5 luty 2016 br., spółka PCC Prodex ma przyjemność zaprosić Państwa do Poznania na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury „BUDMA 2016”, które w tym roku świętować będą swoje 25-lecie. Targi odbywać się będą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) przy ulicy Głogowska 14.

Nasze 50 metrowe stoisko znajdą Państwo w sercu pawilonu 4, pod numerem 41. W tym roku będzie inaczej niż dotychczas, gdyż promować będziemy nową markę parasolową Grupy PCC.
Jako cała Grupa PCC pragniemy aby marka CROSSIN Insulations kojarzyła się Państwu z innowacyjnością i nowoczesnością.

CROSSIN Insulations to nowa linia izolacji poliuretanowych w klasie Premium, stosowanych do kompleksowego ocieplania budynków. Nowoczesną gamę produktów tej marki budujemy w oparciu o najwyższą jakość, utrwalamy rzetelnością i ocieplamy dobrymi relacjami. Doskonały efekt, jaki zapewnia linia produktów Crossin, wznosimy na solidnych fundamentach rzetelności, służąc naszym klientom najlepszą wiedzą i szerokim doświadczeniem. Produkty z grupy CROSSIN Insulations to dwa rodzaje zaawansowanych izolacji występujących w postaci poliuretanowych pian natryskowych (CROSSIN Spray Insulation) oraz płyt izolacyjnych (CROSSIN Building Insulation).

Zapraszamy na nasze stoisko nr 41 oraz na stronę www.crossin.pcc.eu