Z jakiej Ameryki jest Twoja Piana?

Z jakiej Ameryki jest Twoja Piana?

8 czerwca 2016 Wyłącz przez puonlineadm

Znak informacyjny miejscowość AmerykaW związku z licznymi pytaniami klientów odnośnie amerykańskich i kanadyjskich pian poliuretanowych obecnych na polskim rynku postanowiliśmy przeanalizować rynek i poszukać oryginalnych produktów na polskim rynku. Po wstępnej analizie rynku okazuje się że na polskim rynku występują liczne przekłamania odnośnie dystrybuowanych produktów. Niestety działając w roli tajemniczego klienta, stwierdzamy, że istnieje niezdrowa i nieuczciwa konkurencja nie tylko pomiędzy dystrybutorami ale również pomiędzy wykonawcami. Na tej tzw „wyrzynce” nie tracą tylko wykonawcy czy dystrybutorzy lecz cała branża PU.

Po wnikliwej analizie rynku okazało się, że w Polsce mamy w ofercie 4 produkty pochodzenia amerykańskiego lub kanadyjskiego. Na rynku Polskim mamy wybór pomiędzy produktami firm Demilec, Icynene i Quadrant, Lapolla.

 

 

I tutaj do rozwiania wątpliwości kilka szczegółów:

DEMILEC
Stona internetowa:
USA: www.demilec.com
Kanada: www.demilec.ca
Polska: www.demilec.org

Oficjalnym i jedynym dystrybutorem na polski rynek produktów firmy Demilec USA, KANADA jest firma Demilec Polska S.A z siedzibą w Warszawie przy ulicy Leszczyńskiego 40A. Firma Demilec posiada dwie fabryki w USA i w Kanadzie. Dystrybuowane produkty: Sealection 500, HeatlokSOY 240, Maxguard U190.

oddział firmy Demilec w USA

Oddział USA: https://goo.gl/maps/8EmYway85rT2

oddział firmy Demilec w USA

Oddział Kanada: https://goo.gl/maps/gStnayhM6C62

oddział firmy Demilec w USA

Wzór beczki Selection 500

Quadrant
Strony internetowe:
USA: www.quadfoam.com
Polska: www.quadfoam.pl

Oficjalnym i jedynym dystrybutorem na polski rynek produktów firmy Quadrant USA jest firma Purtech Poland Sp z o.o. . z siedzibą w Jaworznie na ulicy M.Fornalskiej.


Fabryka Quadrant w McKinney: https://goo.gl/maps/oKfi2bMKJzw

Fabryka Quadrant w Garland: https://goo.gl/aurzLU


Dystrybuowany produkt : QuadFoam® 500

Icynene
Strony internetowe:
Kanada: www.icynene.com
Polska: www.icynene.pl

Oficjalnym i jedynym dystrybutorem na polski rynek produktów firmy Icynnene jest firma ICYPOL z siedzibą w Raciborzu na ulicy Kościuszki 33. Dystrybuowany produkt to H2Foam LITE.

icynene2

 

Wszelkie informacje zawarte w tym artykule nie stanowią treści reklamowych, celowo nie publikujemy parametrów poszczególnych produktów aby nie zostało to uznane za krypto reklamę. Artykuł ma na celu zwiększenie świadomości inwestorów, którzy decydują się na produkty pochodzące z rynku amerykańskiego lub kanadyjskiego aby takie produkty otrzymywali.

 

Źródło:
Demilec.org
Źródło zdjęcia wprowadzenia: link