Opinie o nowej pianie. Wybierz Synthesię i wyprzedź konkurencję!

Opinie o nowej pianie. Wybierz Synthesię i wyprzedź konkurencję!

31 sierpnia 2015 Wyłącz przez puonlineadm

izolacja poddasza pianą purW maju 2014 roku firma Synthesia Internacional należąca do grupy Synthesia Espanola mając na uwadze dobro swoich Klientów, postanowiła utworzyć samodzielny oddział w Polsce. Od tego momentu cała sprzedaż krajowa przestała być obsługiwana przez punkt dystrybucyjny, lecz bezpośredniego przedstawiciela firmy Synthesia. Został utworzony również magazyn w Polsce, dzięki czemu czas realizacji zamówienia to 24 godziny robocze dla standardowych systemów.

Jednocześnie z otwarciem oddziału w Polsce, firma Synthesia wprowadziła do swojej bogatej już oferty nowy produkt, pianę o strukturze otwartych komórek – PoliuretanSpray S-OC-008. Produkt został dedykowany na polski, prężnie rozwijający się rynek, tak aby spełnił rosnące oczekiwania wykonawcy, a zarazem był w doskonałej cenie.

Nastawiona na słuchanie

Firma Synthesia wsłuchując się w głos wykonawców, cyklicznie ulepszała produkt, po to aby zarówno młody jak i doświadczony wykonawca zobaczył wyraźną różnicę w jakości piany, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. W ostatnich miesiącach produkt został przetestowany przez wymagających operatorów natrysku z całej Polski. Oto ich opinie:

„Piana bardzo fajna i przyjemna. Po aplikacji twarda i gęsta jak w przypadku amerykańskich pian. Pianka równo się układa, i co najważniejsze jest przewidywalna. Przy nagłej zmianie warunków atmosferyczny z pianką nie ma żadnych problemów”
– wykonawca z Małopolski

„Pianka stabilna i łatwa w aplikacji. Posiada dobrą wydajność zgodną z kartą techniczną. Jest sztywna po aplikacji, i posiada świetną strukturę – mięsistą i homogeniczną”
– wykonawca ze Śląska

„Czysty materiał! Zapach nie dusi, jak w przypadku innych pian, które mieliśmy. Posiada dobrą strukturę, nie ma pęcherzy, a podczas tryskania dużych grubości nie ma problemu z przyczepnością warstwy o warstwę”
– wykonawca z Podkarpacia

Źle i dobrze natryśnięta piana

Zdjęcie porównawcze: po lewej stronie piana konkurencyjna, po prawej piana Synthesii

Jakość – podstawa polecenia wykonawcy
Firma Synthesia, największy na świecie dostawca systemów natryskowych, obrała sobie za cel wprowadzenie produktu, który znacząco będzie się wyróżniał jakością na tle konkurencji, a jednocześnie będzie w atrakcyjnej cenie. Oto kilka godnych uwagi parametrów produktu:

– klasa palności E (wyższa niż w większości produktów na rynku!),
– posiada deklarację CE (wykonawca może wystawić deklarację EN 14315-2),
– niska gęstość 7-9 kg/m3,
– przy kilku warstwach nie robią się pęcherze (rozwarstwianie),
– temperatura otoczenia 5° C, 80 bar, temperatura komponentów 45-55° C,
– czas kremowania 6 s, czas żelowania 14 s, czas suchej powierzchni 18 s,
– stabilność wymiarowa -20° C do 80° Cna poziomie <0,5.

Oprócz wymienionych wyżej zalet systemu, jest jeszcze coś charakterystycznego dla wszystkich produktów Synthesii, a co opisuje opinia wykonawcy:

„Z pianą mam do czynienia od blisko 20 lat. Przerabiałem różne materiały – polskie, niemieckie, zamkniętą, otwartą, powłoki, jednak nigdy nie miałem tak czystego surowca. Przerobiłem cały zestaw i byłem zdziwiony czystością filtrów, sita na pistolecie i pompach były czyste. Mniej kosztów na serwis, to wpływ na większą rentowność firmy. Cenię sobie płynną pracę bez przestojów”
– wykonawca z Opolszczyzny

Wielu dostawców, czy tylko CCC (cena czyni cuda)

Dziś na rynku w Polsce jest wielu dystrybutorów, i kilku producentów surowców. Część z nich autoryzuje swoich wykonawców, najczęściej wiążąc umowami lojalnościowymi. Na palcach jednej ręki można policzyć dostawców, posiadających na swoje produkty deklarację CE zgodnie z normą EN 14315-1, co jest podstawą aplikacji materiału na miejscu budowy.

Synthesia proponuje bardzo jasne warunki współpracy: wybierz materiał, który jest dla Ciebie najlepszy. Przy zbliżonej cenie materiału różnych producentów, w grę wchodzą pozostałe czynniki: wydajność, klasa palności, koszty serwisu (czystość materiału). Izolując pierwsze, czy dziesiąte poddasze można tego nie brać pod uwagę, ale przy setnym i tysięcznym, to spore oszczędności.

„Piana z Synthesii nie ma wybrzuszeń jak w przypadku innych pian, nie ma duszącego zapachu. Dużo lepsza w porównaniu do konkurencji. Ma satysfakcjonującą wydajność”
– wykonawca z Wielkopolski

„Klient nie odczuje większej różnicy, ale aplikator znaczną. Podczas aplikacji lepiej rozkłada się niż inne pianki, łatwiej się nakłada. Potrafi nawet słabszą maszyną (A25) sporo natrysnąć w jednej warstwie w porównaniu do innych. Jeszcze jedna rzecz: w momencie gdy pianka pokapie na ściany, bardzo łatwo ją zetrzeć, nie zostawia żółtych, tłustych plam jak w przypadku innych.”
– wykonawca ze Śląska

 

 Logoty synthesia internacionalSynthesia Internacional s.l.u.
Oddział w Polsce

42-056 katowice, ul. Jordana 19/2
tel. +48 600 307 380
fax. +48 32 323 14 18

esoltys@synte.es

Galeria

{AG}2015-09-01/galeria{/AG}