Otwarte szkolenie z praktycznej aplikacji piany otwarto komorowej IQFoam.

Otwarte szkolenie z praktycznej aplikacji piany otwarto komorowej IQFoam.

8 października 2015 Wyłącz przez puonlineadm

 

W dniach 14-16.10.2015r., w godzinach 10-18 odbędzie się szkolenie z natrysku piany PUR.  Szkolenie odbędzie się w Będzinie, przy ulicy Wiejskiej 39.

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja mailowa dla każdej osoby z podaniem dnia uczestniczenia w szkoleniu, celem zapewnienia środków ochrony osobistej. Podczas szkolenia każdy z uczestników będzie się mógł w sposób praktyczny zapoznać z technikami aplikacji piany PUR na różnych podłożach (ponad 300m2) oraz wspomóc się wiedza teoretyczną w temacie pracy na reaktorze Graco.

W związku z bardzo dużym rozwojem rynku pianek PUR, nasza firma zdecydowała się na wprowadzenie nowego materiału w ekonomicznej cenie – IQFoam, obok materiału Premium jakim jest QuadFoam500. IQFoam to materiał o doskonałej jakości i parametrach, ze wszystkimi niezbędnymi certyfikatami wymaganymi na rynku europejskim .
Piana ta może śmiało konkurować cenowo z komponentami rodzimej produkcji, wyróżnia się klasą palności E oraz przewodnością cieplną 0.038W/mK.
Dla firm aplikacyjnych ważnym aspektem jest również zakres temperatur pracy na tym materiale, który wynosi od 36 do 42 stopni C , co znacząco przyśpiesza rozpoczęcie pracy na budowie oraz ogranicza koszty związane z długotrwałym nagrzewaniem materiału.

Zapraszamy do zakupów, gwarantujemy profesjonalną obsługę, szkolenia techniczne oraz 30 dniowy termin płatności nawet dla nowych klientów.

Doskonała Izolacja:

43-602 Jaworzno, ul. M. Fornalskiej 29
info@iqfoam.eu
mob. + 48 535 777 001
Przejdź na stronę dostawcy