Odwiedź nas na Budmie!

Odwiedź nas na Budmie!

26 stycznia 2016 Wyłącz przez puonlineadm

Polychem Systems na targach BUDMASzanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2016, które w dniach 2 do 5 lutego 2016 r. odbędą się w Poznaniu.

Podczas targów zaprezentujemy szeroką gamę naszych produktów oraz różnorodność zastosowań poliuretanów. Obok sztandarowych produktów, takich jak pianki natryskowe (typu PUREX NG-0810NF, PUREX NG-0428, PUREX NG-0440), systemy powłok polimocznikowych i hybryd polimocznikowych, czy kleje poliuretanowe o różnym zastosowaniu (np kleje dekarskie typu DEKO, kleje do drewna typu DEKO D4 czy kleje do płyt warstwowych typu DiPUR), pokażemy szereg nowości, które są dostępne w ofercie Polychem Systems Sp. z o.o. i są naszymi autorskimi opracowaniami.

Listę nowych opracowań otwierają: system natryskowy o polepszonej wydajności PUREX NG 0808NF-B2, o klasie palności E (zgodnie z Normą PN-EN 14315-1) oraz klej DiPUR TZ do sztucznej trawy oraz systemy do produkcji pian elastycznych.

Targi to czas, kiedy mają Państwo możliwość spotkać się z nam wszystkimi i porozmawiać. Chętnie poznamy Państwa opinie o naszych produktach i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Znajdą nas Państwo na stoisku nr 23 w hali 3.

Zapraszamy i do zobaczenia!