Norma EN-14315-1/2 – Niezbędne szkolenie dla nowych i doświadczonych wykonawców

Norma EN-14315-1/2 – Niezbędne szkolenie dla nowych i doświadczonych wykonawców

28 października 2014 Wyłącz przez puonlineadm

Zaproszenie na szkolenie dla wykonawców izolacji natryskowychAkademia Kumibex w roku 2013 obrała drogę systematycznych treningów organizowanych dla firm natryskowych, podczas których poruszona została tematyka pian otwarto i zamknięto komórkowych, polimoczników, problemów występujących podczas aplikacji (przetwarzanie, sprzęt), jak również możliwe sposoby rozwiązania problemów występujących w tzw. okresie gwarancyjnym. Podczas szkoleń znalazło się miejsce zarówno na teorię (prezentacje partnerów), praktykę (aplikacja firm wykonawczych), integrację branży, czy możliwość zapoznania się z technologią. Rok 2013 przyniósł olbrzymią popularyzację technologii w Polsce zwłaszcza wśród firm budowlanych.

Prawdopodobnie najprężniej działający ośrodek w naszym kraju w zakresie szkoleń z aplikacji pian i powłok – Akademia Kumibex, zaprasza doświadczonych i nowych wykonawców na szkolenie w dniu 11-12 grudnia 2014 r. Ponadto zapraszamy firmy budowlane, które zamierzają dopiero wejść w biznes pian i polimoczników.

Głównym tematem szkolenia będą teoretyczne i praktyczne konsekwencje wprowadzenia normy EN-14315-1/2. Zamierzamy przygotować Państwa do wystawiania stosownych deklaracji na miejscu budowy, nauczyć i pokazać narzędzia pomiarowe stosowane do PUR i Polyurea, w końcu chcemy poruszyć również sprawę roszczeń gwarancyjnych (inwestor-wykonawca-dostawca). Drugi dzień szkolenia ma za zadanie przypomnieć przed przeglądem posezonowym, jak prawidłowo dokonać demontażu i montażu głowic, pomp i innych urządzeń.

W 2014 roku firma Kumibex sp. z o.o. była pierwszym w Europie dystrybutorem Graco, który dokonał inauguracji Ractorów 2 Generacji. I tym razem nie zabraknie niespodzianek! Warto podkreślić, że szkolenie ma również wymiar integracyjny dla całej branży – to szansa na wymianę doświadczeń, podzielenie się sprawdzonymi technikami sprzedaży, porozumienie w spornych kwestiach.

Jesteś wykonawcą? Musisz tu być!
Zapraszamy również do współpracy dostawców surowców z całej Polski!
www.kumibex.pl/szkolenia


Pobierz materiały

agenda
zaproszenie
zgłoszenie

 

Kontakt:

   Kumibex sp. z o.o.
  
42-622 Orzech | ul. Bytomska 42
   www.kumibex.pl/r2
   szkolenia@kumibex.pl
   Tel. +48 32 381 32 00
   Fax +48 32 381 32 01


 

Zdjęcia z poprzednich szkoleń

{youtube}mXRMNMO64Fw|790|450|1{/youtube}

{AG}2014-10-28/galeria{/AG}

 

Źródło i opracowanie: Kumibex sp. z o.o.
Żaden tekst zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany w jakikolwiek sposób, włącznie z umieszczaniem w Internecie – bez pisemnej zgody Portalu Izolacji Natryskowych PU-ONLINE. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody PU-ONLINE jest zabronione.