Biuletyn Informacyjny Materiały do Izolacji Narzędzia i Maszyny

Kra-b s.c. – wyłączny dystrybutor produktów Tecnopol w Polsce

W minionym czasie prezentowaliśmy w dziale wzorowe wykonawstwo, efekty prac prowadzonych na katowickim „Spodku” z zastosowaniem systemu P-2049EL, firmy Tecnopol. Dziś chcielibyśmy przedstawić firmę Kra-b s.c., która jest wyłącznym dystrybutorem Tecnopol w Polsce.

O Tecnopol

Grupa TECNOPOL powstała w 1996 roku. Firma specjalizuje się w dostawie maszyn i surowców do natrysku i iniekcji piany poliuretanowej. W ramach strategii ciągłego rozwoju i badań nad nowymi produktami spełniającymi najwyższe wymagania technologiczne, rozpoczęliśmy prace zmierzające do opracowania, wytworzenia i wprowadzenia na rynek materiału, który wyznaczy przełom w  dotychczasowym pojęciu wykonywania hydroizolacji.

Zespół specjalistów

Tecnopol dysponuje zespołem specjalistów posiadających szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie wykonywania hydroizolacji i powłok ochronnych w różnego typu zastosowaniach przemysłowych.

Siedziba firmy znajduje się w Hiszpanii, natomiast swoim zasięgiem obejmuje całą Europę oraz Amerykę Północną i Południową.

Podstawowe produkty

 • Piana Tecnofoam G-2008 (gęstość 8 kg/m3): wnętrza, dla klimatyzacji i izolacja termiczna
 • Piana Tecnofoam G-2048 (gęstość 30 kg/m3): komory wewnętrzne, poddasza
 • Piana Tecnofoam G-2049 (gęstość 35 kg/m3):  dachy z zewnątrz, ogrzewanie podłogowe
 • Piana Tecnofoam G-2040 (gęstość 40 kg/m3):  zewnętrzne izolacje dachu
 • Piana Tecnofoam G-2050 (gęstość 50 kg/m3):  obszary o dużym natężeniu ruchu
 • Elastomer Tecnofoam F-900: barwiony pigmentami
 • Piana Tecnofoam I-2008 (gęstość 15-20 kg/m3): wtryskowa
 • Piana Tecnofoam I–2035 (gęstość 35 kg/m3): wtryskowa

O Kra-b s.c.

Kra-b s.c. istnieje na rynku od 2009 roku , i jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę hiszpańskiego producenta pian i powłok – Tecnopol. Usługi realizowane są przy użyciu sprzętu Graco – reaktora EXP2. Firma specjalizuje się w nakładaniu powłok hydroizolacyjnych na dużych powierzchniach, zwłaszcza dachach, zbiornikach wodnych, basenach, posadzkach, parkingach podziemnych, tarasach.

Do najbardziej znanych realizacji firmy Kra-b s.c. należą:

 • aplikacje na zbiorniki Aquanetu w Poznaniu-Kozie Głowy,
 • natrysk w Afrykarium we Wrocławiu,
 • hydroizolacja basenów m.in. w: Sosnowcu, Szczecinie, Oleśnicy.

Produkty firmy Tecnopol których jesteśmy dystrybutorem, dobieramy każdorazowo do potrzeb klienta. Warto wspomnieć, że firma Tecnopol przy większych inwestycjach jest w stanie wyprodukować komponenty o specjalnie dostosowanych parametrach. Dzięki temu inwestor zyskuje oczekiwany efekt, a wykonawca ma ułatwione zadanie.

Dzięki dobrej znajomości produktów Tecnopol na których pracujemy, oraz rosnącemu doświadczeniu, nasza firma jest w stanie kompleksowo spełnić oczekiwania klientów. Trudne realizacje, wielkie powierzchnie, czy wyzwania technologiczne? Kra-b s.c. pomoże rozwiązać Ci te problemy.

Więcej informacji udziela:

Kra-b Import-Export s.c.

Ul. Hawelańska 2, 61-625 Poznań

Tel.  618 22 00 88, 608 55 22 82

Tel. technologiczny: 602 23 44 83

Pan Stephane Kraszewski

[email protected]