Izolacje w miesiącach zimowych razem z firmą CELS

Izolacje w miesiącach zimowych razem z firmą CELS

5 lutego 2016 Wyłącz przez puonlineadm

Usługi firmy CELSCiepło i ogrzewanie to temat, który jak bumerang wraca zawsze wtedy, gdy na oknem mróz a temperatura w domu pozostawia wiele do życzenia. Mimo, że okres zimowy to martwy sezon w branży budowlanej, to jednak firmy zajmujące się ocieplaniem pianką poliuretanową dostosowaną do aplikacji przy minusowych temperaturach nie narzekają na brak zajęcia.

Z roku na rok rośnie również świadomość klientów i znajomość materiałów izolacyjnych. Chęć oszczędności w momencie dokonywaniu zakupu to nie wszystko. Teraz liczą się również przyszłe oszczędności w trakcie eksploatacji budynku. Dzięki temu klienci coraz częściej skłaniają się do wyboru energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań, które można instalować przez cały rok i przy każdej pogodzie.

Jednym z takich materiałów jest otwarto-komórkowa, natryskowa pianka Icynene stosowana przede wszystkim do wykonywania ociepleń poddaszy. Jest to materiał, którym można wykonać szczelną a zarazem oddychającą izolację domu przez cały rok, bez względu na temperaturę. Firma CELS – autoryzowany wykonawca Icynene wykonuje natryski od wielu lat. Jak przyznaje jeden z przedstawicieli firmy, klienci są zaskoczeni faktem, że istnieje na rynku pianka, którą można aplikować nawet w temperaturze -30 stopni C. Czy rzeczywiście pianka jest nakładana przy tak niskiej temperaturze? Oczywiście – Firma CELS z roku na rok odnotowuje wzrost zamówień na wykonanie izolacji w miesiącach zimowych. Oznacza to, że powoli rośnie świadomość klientów i znajomość nowoczesnych technologii a także zaufanie do dobrej i sprawdzonej marki.

Czy wszystkie pianki dostępne na polskim rynku nadają się do aplikacji zimą. Niestety nie. Pianka Icynene to praktycznie jedyny tego typu materiał, który można nakładać w ekstremalnie niskich temperaturach. Potwierdzają to zarówno montażyści jak i klienci, których domy ocieplono zimą. Doskonałe właściwości termoizolacyjne pianki Icynene można sprawdzić przy pomocy kamery termowizyjnej lub po wykonaniu profesjonalnego testu szczelności. Tego typu testy wykonywane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu i oprócz szczelności dachu sprawdzają również szczelność, okien, drzwi a także innych newralgicznych miejsc, przez które może uciekać ciepłe powietrze. Wyniki testu jednoznacznie pokazują które miejsca wymagają uszczelnienia, a które w 100% spełniają swoje funkcje. Czasami wystarcza tylko kilka drobnych napraw i uszczelnień a oszczędności w ogrzewaniu mogą być naprawdę znaczne. Dzięki zastosowaniu tej technologi nie ma również obaw o to, że budynek jest zbyt szczelny. Pianka Icynene ma właściwości paroprzepuszczalne, dlatego efekt oddychania budynku jest zachowany przy idealnie szczelnej warstwie izolacji. Potwierdzają to niezależni eksperci w dziedzinie testów szczelności oraz klienci, którzy od wielu lat użytkują domy ocieplone tym materiałem.

Więcej informacji na temat ocieplania budynków pianką poliuretanową można znaleźć na stronie www.cels.pl oraz uzyskać u doradców technicznych działających w wielu miejscach na terenie kraju.

{youtube}z0MsCkJolvk |790|450|1{/youtube}


CELS Izolacje natryskowe
www.cels.pl
e-mail: izolacje@cels.pl
Radosław Sienkiewicz
tel: +48 664 700 150

Doradca ds. izolacji natryskowych
Damian Szlaużys
tel: 602 195 179
damian.szlauzys@cels.pl

ODDZIAŁ POMORZE
Henryk Dobkowski
tel: 535 999 725
henryk.dobkowski@cels.pl

Jarosław Wojtaś
tel: 535 535 591
jaroslaw.wojtas@cels.pl

{AG}2016-02-04{/AG}