ICYNENE otwarło pierwsze europejskie biuro

18 stycznia 2013 Wyłącz przez puonlineadm

ICYNENE INC. wiodący producent natryskowych pianek poliuretanowych, otwierając oficjalnie swoje pierwsze europejskie biuro w stolicy Belgii – Brukseli pod nazwą ICYNENE EUROPE S.P.R.L, ugruntował swoją pozycję i podkreślił zamiary do dalszej ekspansji na rynkach państw starego kontynentu.

Biuro otwarto 7 stycznia 2013 roku w porozumieniu z Brukselskim Inkubatorem Przedsiębiorczości (BLSI) w centrum kampusu największej francuskojęzycznej belgijskiej uczelni – L’Université Catholique de Louvain (UCL). Biuro zatrudnia w tej chwili dwóch pracowników, ale planowany jest wzrost zatrudnienia w ciągu roku. Dokładny adres to Clos Chapelle aux Champs, 30 BTE 3030, 1200 Bruxelles, Belgium.

Bertrand Lauret, Dyrektor Zarządzający firmy Abington Gate Europe, która dla ICYNENE INC. jest głównym kanałem kontaktowym z Europą, Afryką i Bliskim Wschodem, stwierdził:

„ICYNENE z radością, formalnie ustala swe korzenie w Belgii, co pomoże zwiększyć naszą obecność na rynkach europejskich i zagwarantować odpowiednie wsparcie operacyjne. Otwarcie biura wzmocni świadomość marki i nasze zaangażowanie w Europie. To z kolei zapewni dalszy wzrost i rozwój.”


„W ciągu ostatnich 18 miesięcy Icynene odnotowało znaczne zwiększenie wolumenu sprzedaży w Europie i aby utrzymać ten poziom, konieczna będzie dalsza ekspansja. Uregulowania prawne dotyczące termomodernizacji, ciągle się zaostrzają, idąc w kierunku skuteczniejszej, bardziej szczelnej i zdrowszej izolacji. Produkty oferowane przez Icynene doskonale wpasowują się w ten trend, przynosząc alternatywne, i w porównaniu do tradycyjnych materiałów izolacyjnych, bardziej atrakcyjne rozwiązania.”