Narzędzia i Maszyny

Graco InSite – zdalne zarządzanie reaktorem

Graco InSite jest systemem umożliwiającym monitorowanie pracy reaktorów elektrycznych i hydraulicznych firmy Graco. Z Graco InSite będziesz na bieżąco mógł sprawdzać za pomocą telefonu, tabletu, lub komputera wydajność sprzętu, oraz postęp prac twoich pracowników.

System jest adresowany głównie do firm chcących na bieżąco monitorować postęp prac, zwłaszcza gdy ekipa wykonawcza jest odseparowana od kierownictwa produkcji, osób odpowiedzialnych za ustalanie terminów prac, etc. Nowość firmy Graco dokonuje transmisji danych z reaktora na serwer za pośrednictwem internetu, dzięki któremu w sposób zdalny można poznać temperaturę i ciśnienie, położenie geograficzne, zużycie materiału, pobieranie raportów.

Jakie korzyści płyną z Graco InSite?
Dostęp do informacji o przetworzonych surowcach, możliwość raportowania, i wiele innych pozwoli zoptymalizować działania firmy, wyeliminować jej wady, oraz zwiększyć wydajność, a tym samym uzyskać większy przychód. Być może informacja o tym czy reaktor działa na biegu jałowym, czy o tym że pracuje na połowę mocy dla wielu wykonawców jest nieistotna. Patrząc jednak z perspektywy firmy o dużych mocach przerobowych, czy pod kątem szybszego wykrycia potencjalnych problemów, lub po prostu zapisania czasu pracy i przestoju, system wydaje się być czymś niezbędnym jak program do wystawiania faktur. Warto podkreślić, że zapisane informacje mogą mieć znaczenie w udzielanych gwarancjach na udzielany natrysk (proporcje natryskiwanego surowca na danym obiekcie).

Kontrola kierunku swojej działalności
Zebrane dane pozwolą oszczędzać Ci pieniądze, pomogą dokładniej przyjrzeć się zużyciu surowców, w przypadku błędów lub symptomów awarii urządzenia reagować szybciej, i w bezpiecznym miejscu gromadzić dane na temat twoich usług.

Zgodne reaktory:
E-20, E-30, E-XP1, E-XP2, H-25, H-40, H-XP2, H-XP3

Dodaj komentarz