Dziesiąte, jubileuszowe szkolenie dla natryskowiczów!

Dziesiąte, jubileuszowe szkolenie dla natryskowiczów!

28 października 2016 Wyłącz przez puonlineadm

Dnia 29 września br. zorganizowaliśmy w Poznaniu dziesiąte spotkanie dla firm, które już wykonują lub planują rozpocząć świadczenie usług w zakresie izolacji natryskowych przy użyciu systemów poliuretanowych oraz powłok polimocznikowych. Technolodzy i Doradcy Techniczni Polychem Systems przedstawili podstawowe zagadnienia dotyczące wykonywania natrysku oraz różnice między różnymi systemami poliuretanowymi i polimocznikowymi oraz systemami hybrydowymi.

Po części teoretycznej Uczestnicy szkolenia zostali zaproszeni do siedziby Polychem Systems, gdzie samodzielnie, pod okiem specjalistów, mogli wykonać natrysk. Spotkanie było także okazją do zapoznania się z ofertą firmy Asteco – dystrybutorem agregatów GRACO niezbędnych do przetwarzania systemów natryskowych.

Dobrym podsumowaniem niech będzie opinia przesłana przez jednego z naszych gości, Pana Sylwestra: „Dziękuję za spotkanie. Przed szkoleniem zastanawialiśmy się, po co my w ogóle jedziemy tracąc cały dzień… lecz w trakcie spotkania uświadomiliśmy sobie, jak dużo błędów popełniliśmy wykonując pierwszy nasz natrysk i już wiemy, na co zwracać uwagę.” Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za spotkanie i życzymy samych udanych realizacji. Pozostajemy cały czas do Państwa dyspozycji – zespół Polychem Systems!

źródło: Polychem Systems sp. z o.o.

{AG}2016-10-29{/AG}