Budma 2016 już za nami!

Budma 2016 już za nami!

15 lutego 2016 Wyłącz przez puonlineadm

Polychem Systems na targach BUDMAJedno z najważniejszych wydarzeń targowych – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016 już za nami. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na tegorocznej edycji. Podczas targów mieli Państwo możliwość porozmawiania z naszymi Doradcami Technicznymi, Technologami i Prezesem naszej firmy. My również odwiedziliśmy stoiska innych wystawców z branży uzyskując wiedzę o nowościach, innowacyjnych zastosowaniach czy dopiero pojawiających się potrzebach.

Wśród Wystawców było wielu naszych Klientów i dzięki temu w każdym pawilonie targowym można było odszukać produkty Polychem Systems!

Wydarzenie było świetną okazją do spotkań z obecnymi Klientami, którzy bardzo licznie odwiedzili nasze stoisko, ale nawiązały się również nowe znajomości biznesowe, a wraz z nimi pojawiły się zapytania o naszą ofertę.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się izolacje natryskowe oraz kleje poliuretanowe do specjalistycznych zastosowań. Nasi Technolodzy już rozpoczęli pracę nad nowymi opracowaniami, które spełnią oczekiwania naszych Klientów, z którymi rozpoczęliśmy współpracę dzięki obecności na targach.

W imieniu Pracowników Polychem Systems serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom za obecność, rozmowy i wspaniałą atmosferę, która mamy nadzieję jest prognostykiem satysfakcjonującej współpracy.

{AG}2016-02-16{/AG}

Dyrektor Pionu Sprzedaży ds. Natryskowych Systemów Poliuretanowych
Alina Cieślikowska
tel. 502 256 193
alinacieslikowska@polychem-systems.com.pl

Doradca Techniczny ds. Natryskowych Systemów Poliuretanowych
Piotr Grześkowiak
tel. 502 693 623
grzeskowiak@polychem-systems.com.pl

Doradca Techniczny ds. Systemów Polimocznikowych
Andrzej Jankowski
tel. 502 255 861
jankowski@polychem-systems.com.pl

Przejdź na stronę dostawcy